Co robimy

RS Team

RS Team to firma prowadzona przed dwóch pasjonatów motoryzacji. Nazwa pochodzi od imion założycieli – Rafała i Sebastiana a logotyp nieprzypadkowo nawiązuje do jednego z najsłynniejszych modeli Porsche 911 – Carrery RS.

Sebastian z powodzeniem przez 10 lat prowadził specjalistyczny serwis samochodów Volvo.

Rafał Jabłoński pracując w Porsche Centrum zdobywał kompetencje zawodowe potwierdzone Brązowym, Srebrnym i Złotym Certyfikatem Technika Porsche. Jako jedyny w Polsce odbył fabryczne szkolenie dotyczące obsługi klasycznych modeli Porsche.

Spotkanie obu specjalistów osiem lat temu zaowocowało przyjaźnią, takim samym podejściem do mechaniki i zamiłowania do samochodów oraz w ciągu tych lat decyzją o otwarciu serwisu specjalizującego się w obsłudze klasycznych modeli Porsche.

Nasza oferta

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klasycznych modeli Porsche. Choć posiadane doświadczenie zawodowe gwarantuje wysoki poziom serwisu współcześnie produkowanych modeli oraz pełną diagnostykę komputerową, naszą prawdziwą pasją są klasyki i youngtimery:

• od Porsche 356 i chłodzonych powietrzem
  modeli 911
• przez transaxle 924, 944, 928, 968
•​ na Boxsterach (986) i 911 (996,997,991).

Chcemy, aby każdy odwiedzający nasz serwis samochód wracał do właściciela w stanie najbliższym temu, w jakim opuszczał fabrykę. Specjalistyczna wiedza, doświadczenie i przywiązanie do szczegółów zastępują u nas rutynę działania. Drobiazgowy przegląd, gruntowna renowacja czy złożona przebudowa (np. silnika) – każda z tych operacji jest dla nas osobistym wyzwaniem.

Zapewniamy również serwis modeli współczesnych Panamera, Cayenne, Macan.

RS Team

Sebastian
Koźbiał

właściciel/mechanik

Rafał
Jabłoński

właściciel/mechanik

Krzysztof
Pawlak

mechanik

Chcesz być na bieżąco
z ofertą RS Team?